• Teenused ja autoabi

  17
  roadside
  Autoabi

  MAP (Mitsubishi Motors Assistance Package) on tasuta autoabil põhinev teenusepakett. MAP-kaardi saate tasuta kaasa koos uue Mitsubishi ostmisega ja sellega on tagatud Teie mobiilsus rohkem kui 30 Euroopa riigis.

  Juhul kui vajate rikke, õnnetuse, varguse või vandalismi tõttu abi, siis helistage lihtsalt kaardil näidatud numbrile 650 9893 ning probleem lahendatakse kohapeal, olenemata Teie asukohast, ööpäevaringselt.

  MAP-pakett on koostatud nii, et kas kodus, puhkusel või tööreisil autot tabanud probleemide korral tuleks autoomanikul ja kaasreisijatel kogeda võimalikult vähe ebameeldivusi. Probleemi ilmnemisel sõidab kohale hädaabiauto. Tõsisema rikke puhul pukseeritakse sõiduk lähimasse Mitsubishi Motorsi volitatud töökotta. Õnnetuse korral edastatakse kiirteade teie perekonnale, sõpradele või töökaaslastele. Vajadusel tellitakse eriala spetsialistilt meditsiinilist või õigusalast abi. Juhul, kui sõiduki vigastuste iseloomu ja ulatuse tõttu on selle remontimine võimatu, kaetakse MAP-paketi raames kõikide auto loovutamisega seotud tolliteenuste maksumus. Mitsubishi omanikule ja kaasreisijatele on rikke või õnnetuse korral tagatud tasuta taksosõit koju, kui vahemaa ei ületa 50 kilomeetrit. Suurema vahemaa korral pakutakse asendusautot kuni kaheks tööpäevaks või majutust hotellis ning vajadusel ka tasuta raudtee- või lennutranspordi kasutamist.

  MAP-kaart kehtib auto garantiiajal - kas 5 aastat alates autoostust või läbisõiduni kuni 100 000 km.

 • Service banner_EST

Võta ühendust esindusega