• service page redesign

    INIMESED, KES HOOLIVAD

    Teie Mitsubishi volitatud remonditöökoda on loodud selleks, et teie kogemus meiega oleks sõbralik, professionaalne ja julgustav. Ja me pakume teile kirglikult teenust, mis teeb teid õnnelikuks, et olete valinud just Mitsubishi. Soovid rohkem infot meie teenuste kohta?

  • Teenused ja autoabi

    Meie sõidukid on ühed kõige paremini ehitatud ja kõige kindlamad turul, kuid soovime olla kindlad, et kui midagi peaks juhtuma, siis saate meielt abi. Just sellepärast on meil esmaklassiline müügimeeskond üle kogu Euroopa ja samal tasemel teenust pakume ka autoabi puhul.

  • Meie käsitlus

    Mitsubishi Motors võtab meie planeedi tervist tõsiselt. Oleme uurinud iga aspekti meie äris, aerodünaamiliste kütusesäästlike sõidukite disainimisest kuni heitkoguste vähendamiseni meie tehastes. Me võtame ka vastutuse sõidukite käitlemise eest tema elutsükli lõpus. Me võtame tagasi ja taaskasutame vanemad sõidukid . Lisaks töötame me selle nimel, et tulevikus saaks isegi suuremat osa autost taaskasutada. Me kasutame tipptasemel tehnoloogiat , et vähendada jäätmeid ja energia kasutamist, parandades samal ajal meie toodete kvaliteeti. Disainerid meie Jaapani tehases saavad luua ja “sõita” virtuaalsete autodega realistlikel teedel. See säästab energiat , materjale ja kütust, mis on vajalikud täissuuruses prototüübi ehitamiseks ja katsetamiseks. Üks paljudest uuenduslikest muudatustest meie protsessides oli üleminek veepõhistele värvidele. See on peaaegu kõrvaldatud raskemetallide jäätmevette paiskamise värvimisetapis.

Võta ühendust esindusega