• Eclipse Cross saavutas Euro NCAPl maksimaalsed 5-tärni.

  Mitsubishi Motors Corporationi (MMC) uusim kupeemaastur Eclipse Cross saavutas Euroopa uute autode turvalisustestis Euro NCAP oma ühtlaselt suurepärase esinemisega maksimaalsed 5-tärni. 

  Eclipse Ncap

  Eclipse Crossi üheks suurimaks trumbiks on turvalisus: ‘väikeste maastikuautode’ klassis hinnati uue Mitsubishi turvalisust täiskasvanud sõitja osas 97 ning jalakäija osas 80 protsendiga.Lisaks töötas uue kupee-linnamaasturi„Esikokkupõrkevältimise / leevendamise“ süsteem suurepäraselt, vältides otsasõitu ees olevale takistusele  või kergendades avarii  tagajärgi kõikides korraldatud katsetes ja kõikidel kiirustel. Kokkuvõttes saavutas Eclipse Cross maksimaalsed tulemused paljudes Euro NCAP-i korraldatud testides, kindlustades autole maksimaalse viietärnilise lõppskoori.

  Eclipse Cross on Mitsubishi Motorsi esimene uue põlvkonna sõiduk, mis ühendab efektse välimuse ja Mitsubishi maastikuautode ning nelikveo  oskusteabe. MMC alustas oma uue kompaktse linnamaasturi tarneid Euroopasse käesoleva aasta  3. oktoobril. Eclipse Cross jõuab üle maailma müügile umbes 80 turul, muu hulgas Austraalias, Põhja-Ameerikas ja Jaapanis. Käimasoleva finantsaasta jooksul plaanitakse tarnida orienteerivalt 50 000 autot (finantsaasta lõppeb 2018. aasta 30 märtsil). Eestis jõuab uus Eclipse Cross müügile tuleva aasta jaanuari algul.

  Lisainfot Eclipse Crossi kohta leiate lingilt. Eestisse on autod saabumas 2018 aaasta alguses.

  Eclipse Cross

  Eclipse Cross pakub ühteaegu nii ületamatut stiilsust kui ka klassi parimal tasemel turvalisust tänu Mitsubishi Motorsi turvakerele Reinforced Impact Safety Evolution (RISE) ja sõitjaid eriti tõhusalt kaitsvale seitsmele SRS turvapadjale ning turvavöödele. Eclipse Cross varustatakse Mitsubishi Motorsi võimeka S-AWC (Super All Wheel Control) nelikveosüsteemiga, mis reguleerib parema stabiilsuse ja haarduvuse nimel pidurite abil pöördemomendi jaotust parempoolsete ja vasakpoolsete rataste vahel. Uuel kupeemaasturil on ka eriti hästi löögijõudu neelav esiosa ja spetsiaalsed ohutusalad kapoti all, mis suurendavad turvalisust kokkupõrkel.

  Euro NCAP

  Euro NCAP korraldab uute autode kokkupõrketeste ning annab tarbijatele objektiivset ja sõltumatut infot Euroopa kõige populaarsemate sõidukite ohutuse kohta. Euro NCAP asutati 1997. aastal ning seda toetavad paljude Euroopa riikide valitsused, auto-, tarbija- ning kindlustusorganisatsioonid. Euro NCAP muutus kiiresti katalüsaatoriks, tänu millele arendatakse uute autode konstruktsiooni märkimisväärselt ohutumaks. Külastage kodulehte: www.euroncap.com

  Euro NCAP hinnangud kehtivad rangelt ainult Euroopasse tarnitavatele sõidukitele. Hinnangud ei pruugi kehtida teistel turgudel pakutavate sõidukite kohta, isegi kui neid müüakse täpselt sama nime all, sest toote tehnilised näitajad ja varustus võivad erineda.

  Mitsubishi Motors Corporation (MMC)

  Mitsubishi Motors on globaalne autotootja, mille peakorter asub Jaapanis Tokyos ja mille prioriteediks on maastikuautod ja pikapid, elektriautod ja pistikuhübriidid; väga tugevad ollakse ASEANi regioonis. 2009. aastal tõi MMC turule esimese suurseeriatoodangu elektriauto i-MiEV, millele järgnes 2013. aastal  Outlander PHEV – mis on pistikuhübriidide turuliider Jaapanis ja Euroopas. Mitsubishil on 30 000 töötajat ja globaalne haare tootmisrajatistega Jaapanis, Taimaal, Hiinas, Indoneesias, Filipiinidel ja Venemaal. Ettevõtte kasvus mängivad suurt rolli mudelid nagu Pajero Sport/Montero Sport, Triton/L200 ja Outlander. 2016. finantsaastal müüdi 926 000 sõidukit ning Mitsubishi müügitulu 1,9 triljonit jeeni.

  Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust lähima Silberauto esindusega.

Võta ühendust esindusega