• Montero_5d

  5 HEAD PÕHJUST

  1. Muljetavaldav vaade
  2. Stiilne ja ruumikas
  3. Võimas ja suurepärase sooritusvõimega
  4. Tunneta piire maastikul
  5. Nelikvedu
  Montero_5d2-

  5 HEAD PÕHJUST

  1. Muljetavaldav vaade
  2. Stiilne ja ruumikas
  3. Võimas ja suurepärase sooritusvõimega
  4. Tunneta piire maastikul
  5. Nelikvedu
 • Pajero:

  Loading

  See mudel

  44.030,00€

  Pajero Instyle Navi AT C81 32 Di-D 5-ukseline maastur

  Hind 44.030,00€

  Hind sisaldab käibemaksu (20%)

  0 PRODUCTS IN COMPARISON

  Close

  You Cannot Select More Than 5 Cars

Avasta veel
 •  VÄLISILME


     
  Exterior - roof rails Exterior - Spare wheels  Exterior - Strong and stylish alloy wheels 

  Katusereelingud

  Pajero ruumikas salong pakub hulgaliselt võimalusi mahutada mida iganes. Kui aga on vaja sõidutada enam – võtta kaasa näiteks jalgratas või muu spordivarustus, pakuvad 5-ukselise Instyle mudeli voolujoonelised katusereelingud võimalust võtta peale veel 100 kg.

  Varuratas

  Sõites maastikul või muudes raketes tingimustes, on varuratas alati käepärast ja kergesti kättesaadav. Sõltuvalt varustustasemest on selle kate tumehall või kerevärvi.

  Tugevad kuid stiilsed kergmetallveljed

  Õiged veljed täiendavad õiget kaalujaotust ja sõiduki väliskuju proportsiooni. Pajero jõulised ja sitked 12-kodaraga 18-tollised veljed on tehtud tugevast kuid kaalult kergest sulamist ning köidavad pilke.

   SALONG 

   
  Exterior - Door mirrors Interior - design quality  Interior - interior light 

  Küljepeeglid

  Pajerol on küljepeeglitesse integreeritud suunatulede ja autoümbruse valgustitega.


  Kvaliteetne disain

  Kohe kui olete rooli taga, lõdvestudes pehmel luksuslikul nahkistmel, kõrgemal teistest liiklejatest, oskate hinnata aukartustäratavat ja muljetavaldavat vaadet elule. Iga üksik detail peegeldab Pajero kvaliteetset disaini, alates hõbedasest nahkkattega käiguvalitsast, lõpetades peenelt harjatud alumiiniumdetailidega pehmel armatuurlaual.

  Salongivalgustid

  Suurt tähelepanu on pööratud Pajero salongi valgustamisele. Pimedal ajal kumab salongis rahustav ümbruse valgustus. Sportlikud näidikud jäävad alati valgustatuks, et parandada nende nähtavust.             


  Interior - steering wheel Interior - Beauty on display 

  Rool

  Pajero kontrollimiseks haarake nahkkattega roolist, mis on varustatud sõrmeotste juurde toodud kaugjuhtimisnuppudega helisüsteemi, püsikiiruse hoidja ja Bluetooth® mobiiltelefoni vabakäesüsteemi juhtimiseks. Need lubavad teha valikuid ja muuta seadeid ilma silmi teelt tõstmata. Mugavusfunktsiooniga suunatuled vilguvad 3 korda, kui hooba kergelt üles või alla vajutada, võimaldades keskenduda manöövrile ja muutes sõitmise seeläbi kergemaks ja ohutumaks.

  Ilu näidikul

  Keskkonsooli ülaosas asuv näidik võimaldab kuvada hulgaliselt teavet, sealhulgas kellaaega, kuupäeva, välistemperatuuri, kõrgusmõõturi ja baromeetri andmeid, aga ka keskmist kiirust, kütusekulu ja allesjäänud sõidumaa pikkust paagis oleva kütusega.

 • EURO6

   

  EURO5B
  On and off road ability

  Euro6

  Pajero vastab Euroopa Liidu diisel- ja bensiinimootoriga sõidukite saasteainete heitmenormile Euro 6. Need mootorid aitavad vähendada lämmastikoksiidi (NOx) heitmeid ja tahmaosakesi, mis põhjustavad tõsiseid tervise- ja keskkonnaprobleeme.


  Nelikveosüsteem

  Nelikveosüsteem ei ole pelgalt tehnoloogia, vaid meid juhtiv filosoofia. Ühendades ridamisi uuenduslikke süsteeme integreerituna jõudluse ja juhtimissüsteemidega, pakub nelikveosüsteem täpset veojõudu, võimsust ja läbilibisemiskontrolli igale rattale eraldi, kindlustades täieliku juhitavuse ka ekstreemsetes tingimustes. Kombineerides elektrooniliselt juhitava Super Select II nelikveo, aktiivse stabiilsus- ja veojõukontrolli (ASTC), tagab nelikveosüsteem uskumatu haarduvuse ja juhitavuse. Lihtsalt valige parim jõuülekanne ja Pajero vahetab ülekannet, et kindlustada turvaline juhitavus ka kõige katsumusterohkemates sõidutingimustes.


  Super Select II on kõige muljetavaldavam ja keerulisem nelikveosüsteem, mis on eales loodud. See lubab valida kütusesäästliku tagaveo (2WD) ja nelikveo (4WD) vahel kui sõidate kiirusega kuni 100 km/h – ideaalne, kui teeolud muutuvad ootamatult libedaks. Kui edasiliikumine muutub raskeks, saab keskdiferentsiaali lukustada, et jagada veojõud ühtlaselt esi- ja tagasilla vahel ning seda äärmuslikult suurendada. Ülimaks off-road võimekuseks saab valida aeglusti, mis peaaegu kahekordistab mootori pidurdamise igal käigul, andes Pajerole piisavalt madala ülekande, et tulla kergesti toime järskude tõusude, sügava lume või paksu mudaga. Super Select II nelikvedu annab tõepoolest parima kõikidest võimalustest.
   
         


  technology_03

  Super Select II nelikvedu 

  Super Select II on kõige muljetavaldavam ja keerulisem nelikveosüsteem, mis on eales loodud. See lubab valida kütusesäästliku tagaveo (2WD) ja nelikveo (4WD) vahel kui sõidate kiirusega kuni 100 km/h – ideaalne, kui teeolud muutuvad ootamatult libedaks. Kui edasiliikumine muutub raskeks, saab keskdiferentsiaali lukustada, et jagada veojõud ühtlaselt esi- ja tagasilla vahel ning seda äärmuslikult suurendada. 

  Ülimaks off-road võimekuseks saab valida aeglusti, mis peaaegu kahekordistab mootori pidurdamise igal käigul, andes Pajerole piisavalt madala ülekande, et tulla kergesti toime järskude tõusude, sügava lume või paksu mudaga. Super Select II nelikvedu annab tõepoolest parima kõikidest võimalustest.

  Towing capacity

  Haagise lubatud suurim mass

  Pajerol on piisavalt jõudu ja muskleid, et sõita väljaspool sissetallatud radu või vedada järel kuni 3500 kg haagist. (18" veljel

  pajero engine 3.2-litre DI-D

  3,2-liitrine DI-D mootor

  Täiustatud 3,2-liitrine Common Rail otsesissepritsega diiselmootor annab Pajerole jõu minna kuhu iganes - kiiresti, sujuvalt ja vaikselt ning on Eestis saadaval ainult automaatkastiga. Tahmaosakeste filter (DPF) vähendab märkimisväärselt õhku eralduvat tahmaosakeste kogust.

 •  

  Plenty of space

  Rohkelt ruumi

  Võite ennast välja sirutada ja lõdvestuda igal Pajero istmel. Lisaks on muljetavaldavalt palju ruumi ka pagasile ja hulk läbimõeldud panipaiku kogu salongis väiksemate esemete jaoks. Näiteks muutub liigutatav käetugi esiistmete vahel ühe kiire liigutusega suuremahuliseks panipaigaks hulgale isiklikele asjadele.

  Versatile seating

  Paindlik istmete seadistamine

  Pajero paindlik istmete seadistamine võimaldab muuta selle 7-kohalisest luksuslikust pereautost 5-kohaliseks maasturiks või 2-kohaliseks raskete veoste kandjaks. Kolmanda istmerea Fold 2 Hide istmed saab kiiresti kokku klappida pakiruumi põranda alla, jättes alles kõrge siledapõhjalise kaubaruumi. Ka saab nende istmete ülestõstmisel tekitada põranda alla suure panipaiga. Teine istmerida on kokkuklapitav suhtes 60/40 ja tõstetav vastu esiistmete seljatugesid, et tekitada veelgi rohkem ruumi.

  Rockford acoustic design audio system

  ROCKFORD Acoustic Design™ helisüsteem

  Keskkonsoolis asuva meelelahutussüsteemi südameks on Rockford Acoustic Design™ premium helisüsteem, mille on Pajero jaoks valmistanud Rockford Corporation. Võite nautida imetlusväärset helikvaliteeti, 860 W optimaalselt salongi paigutatud 12 kõlarist, võimsast bassikõlarist, mis annab sügava ja mahlaka heli, samal ajal kui 11 ülejäänud tippklassi kõlarit pakuvad rikkalikku stereoheli.

  Navigation system and rear pariking camera

  Navigatsioonisüsteem ja tahavaatekaamera

  SD-navigatsioonisüsteem juhatab teed selgete, pööre pöörde järel juhistega kvaliteetsel puutetundlikul ekraanil. Kohe kui on valitud tagurpidikäik, kuvatakse ekraanile tahavaatekaamera pilt, mis muudab manööverdamise kitsastes oludes pingevabaks.

    design_09 

  Jahutus

  Kõik mudelid pakuvad automaatset kliimaseadet.

   
      
   
   
 • AKTIIVNE TURVALISUS 

  High seating position

  Kõrge isteasend 

  Istumine kõrgel Pajero juhiistmel tagab parema ülevaate teel olevatest takistustest.

  Xenon (HID) Headlamps 

  Ksenoon-esituled 

  Kirkad ksenoon-esituled parandavad nähtavust ning on varustatud individuaalsete tulede pesurite ja automaatse valgusvoo kõrguse reguleerimisega. Isetumenev tahavaatepeegel vähendab pimestamist tagant läheneva sõiduki tuledest. 

  ASTC with brak assist control

  ASTC JA BAS 

  Aktiivne stabiilsus- ja veojõukontroll (ASTC) on Pajero tänapäevane turvasüsteem. See reguleerib kurvide läbimisel pidurdusjõudu igale rattale, et kindlustada suurepärane stabiilsus. Ühtlasi säilitatakse optimaalne veojõud kõikides sõidutingimustes, seda nii teedel kui väljaspool. ASTC ennetab ratta läbilibisemist libedates oludes ja vähendab külglibisemise ohtu liigsel kiirendamisel kurvides.  

  Piduriabi süsteem (BAS) suurendab piduritele rakenduvat jõudu äkkpidurdusel, tagades kiirema ja turvalisema pidurdamise.  

  Uus eelispidurdussüsteem annab piduritele eelise gaasipedaali ees, pidurdades auto seisma ka juhul kui samaaegselt on alla vajutatud nii piduri- kui gaasipedaal ja auto sõidab täiskiirusel.

  PASSIIVNE TURVALISUS

  Multi-mode ABS with EBD 

  Multi-Mode ABS ja EBD

  Pajero blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS) koos elektroonilise pidurdusjõu regulaatoriga (EBD) kindlustab tõhusa pidurdusjõu jaotuse igale rattale sõltumata inimeste arvust ja pagasist sõidukis, või teekattest. See pakub suurima võimaliku pidurdusjõu ja sõidustabiilsuse.

  Passive safety

  Rise turvakere

  Pajero tugevdatud monokokk RISE-turvakere (Reinforced Impact Safety Evolution) koos sisseehitatud raamiga pakub jäika struktuuri, mis kokkupõrke korral kägardub ümber mootori, kindlustades kõikide sõitjate turvalisuse.  

  ISO-FIX and seatableswith pretensioners 

  ISO-fix turvatooli kinnitused ja eelpingutiga turvaööd

  Turvatooli kiireks, lihtsaks ja turvaliseks kinnitamiseks on Pajero teisel istmereal ISO-FIX kinnitused. Esiistmete eelpingutite ja koormuspiirikutega turvavööd kaitsevad sõitjaid tugevamalt kokkupõrke korral.

    Airbags

  safety_09  

   

  Turvapadjad

  Pajero turvavarustusse kuuluvad kaheastmelised eesmised turvapadjad, külgmised turvapadjad ja turvakardinad, et kaitsta juhti ja kaassõitjaid.

   LED päevasõidutuled ääretuledega

  Lisaks paremast nähtavusest tulenevale turvalisusele päevasel ajal sõites lisavad LED päevatuled ka suurepärast stiilitunnetust.

   

 • DAKAR RALLI 

     

  1983

  Dakar rally - 1983

  1984

  Dakar rally - 1984

  1985

  Dakar rally - 1985

  1986

  Dakar rally - 1986

  1987

  Dakar rally - 1987

  1988

  Dakar rally - 1988

  1989

  Dakar rally - 1989

  1990

  Dakar rally - 1990

  1991

  Dakar rally - 1991

  1992

  Dakar rally - 1992

  1993

  Dakar rally - 1993

  1994

  Dakar rally - 1994

  1995

  Dakar rally - 1995

  1996

  Dakar rally - 1996

  1997

  Dakar rally - 1997
   

  1998

  Dakar rally - 1998

  1999

  Dakar rally - 1999

  2000

  Dakar rally - 2000
   

  2001

  Dakar rally - 2001

  2002

  Dakar rally - 2002

  2003

  Dakar rally - 2003

  2004

  Dakar rally - 2004

  2005

  Dakar rally - 2005

  2006

  Dakar rally - 2006 

  2007

  Dakar rally - 2007

  2008

  Dakar rally - 2008

   

  ÜLE 70 AASTA 4X4 TEHNIKAT 

     

  HERITAGE-2

  Our first four-wheel-drive prototype, the PX-33 appeared in 1937 and since then, we have continued to dominate the tough, rugged 4x4 world by developing and advancing technologies such as our renowned Super Select 4WD. The first-generation Pajero was launched in 1982. Today's fourth-generation Pajero retains the same rugged character, but it has evolved into a far more refined vehicle to meet twentieth century expectations and challenges.

 • Downloads

 • service-model2-1

  teenindus
  &
  tugi

  esmaklassiline tugi

  Meie sõidukid on ühed kõige paremini ehitatud ja kõige kindlamad turul, kuid soovime olla kindlad, et kui midagi peaks juhtuma, siis saate meielt abi. Just sellepärast on meil esmaklassiline müügimeeskond üle kogu Euroopa ja samal tasemel teenust pakume ka autoabi puhul.